fiberlan.pl używa mechanizmu ciasteczek (Cookie). Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce Cookies. Zamknij okno

O nas

FIBERLAN to kilkuosobowa firma bazująca na podwykonawstwie dla wielu znaczących na rynku firm. Nasza firma zajmuje się głównie instalacjami światłowodowymi. Specjalnością naszej firmy są techniki zakańczania światłowodów różnymi metodami od klejenia po spawanie wykorzystując przy tym różnego rodzaju złącza czy pigtaile.

Firma FIBERLAN zaistniała na rynku w 2006 roku, przez ten cały czas osiągnęła pewien okreslony poziom na rynku i w dalszym ciągu jest w stanie podnosić swoje kwalifikacje z których na pewno będziesz zadowolony.

Aktualności

W obecnej chwili posiadamy już dwa przyrządy pomiarowe najwyższej klasy firmy FLUKE networks model DSX-5000 jeden z nich dedykowany jest do pomiarów sieci miedzianej drugi zać posiada konfigurację do pomiarów światłowodów.
 


PRACOWALIŚMY DLA
NAJLEPSZE OFERTY NASZYCH USŁUG
Nasza firma w swojej bazie maszyn posiada już trzy spawarki firmy FUJIKURA i dwie polerki światłowodowe.
Teraz nawet duże instalacje nie stanowią dla nas problemu. Możemy wykonać nawet do 1100 spawów dziennie lub 1500 złączy klejonych.
Na nasze instalacje okablowania strukturalnego miedzianego czy światłowodowego nakładamy w standardzie 36 miesięczną gwarancję.
Pomiary testy wykonywane są tylko i wyłącznie sprawnym sprzętem posiadającym aktualne świadectwo kalibracji.